Rina Balaj pozon joshëse, ‘frikësohet’ mos po e kap mësyshi

Rina Balaj ka pozuar tejet joshëse.

ShowBiz

29/10/2020 15:37

Rina Balaj karrierën muzikore e nisi me rep por edhe tani kur ndryshoi zhanër u mirëprit nga publiku, shkruan lajmi.net.

Projektet e saj muzikore u duartrokitën dhe fansat mezi po presin publikimin e këngëve të reja.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Deri atëherë ajo po u qëndron pranë me publikimin e imazheve të ndryshme në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Rina e ka publikuar një foto pranë të cilës e ka vendosur edhe një sy me ngjyrë të kaltër. Duket se ajo po frikësohet se mos po e kap mësyshi./Lajmi.net/