Rina Balaj ndan pamje atraktive në bikini me flokë ngjyrë ‘zjarri’

20:56 | 3 Gusht 2021

Këngëtarja shqiptare është aktive në rrjete sociale.

Këngëtarja shqiptare e njohur Rina Balaj përveç talentin të saj të padiskutueshëm është mjaft e njohur edhe për linjat trupore që posedon, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore.

Rina së fundi ka postuar pamje me bikini në pjesën e lartme dhe fundin e shkurtër e me paraqitjen joshëse në fytyrë.

Rina mori vëmendjen e fansave me flokët e valëzuara ngjyrë të kuqe të ndezura të cilat i shkojnë mjaft shumë asaj./Lajmi.net/