Rina Balaj flet lidhur me zërat për shtatzëni, a po e pret fëmijën e Sin Boy?

Rina Balaj ka treguar nëse është shtatzënë.

ShowBiz

10/06/2020 17:11

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, ka qenë së fundmi ndër emrat më të komentuar në media, shkruan lajmi.net.

Sukseset në muzikë, lidhja me Sin Boy, e më pas zërat për një shtatzëni të mundshme ishin vetëm disa nga arsyet.

Mirëpo së fundmi ajo ka vendosur të flas dhe të tregoj nëse po e pret fëmijën e Sin Boy.

“Nuk jam shtatzënë njerëz, thjesht jam shëndoshur dhe mbushur”, ka shkruar ajo pranë një postimi ku duket joshëse.

Ndryshe ajo po e shijon lidhjen me reperin Sin Boy dhe të dy bashkë po e shijojnë suksesin që po e arrijnë me muzikë./Lajmi.net/