Rikthimi i Neymarit? Barcelona zbulon të vërtetën! – Lajmi.net
Rikthimi i Neymarit? Barcelona zbulon të vërtetën!
Autori: Lajmi.net La LigaSport 12:10, 13 March 2018
Drejtuesit e klubit katalan kanë përjashtuar mundësinë e rikthimit të tij në Camp Nou.

Neymar nuk ka kërkuar rikthimin në Barcelonë.

Sulmuesi i Paris Saint-Germain spekulohet se do të largohet nga klubi pas përfundimit të këtij sezoni.

Por, drejtuesit e klubit katalan kanë përjashtuar mundësinë e rikthimit të tij në Camp Nou, përcjell “lajmi.net”.

Neymar së fundmi kërkohet edhe nga rivali i madh i La Ligës, Real Madrid. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO