Rikthimi i fuqishëm i Adelina Ismailit dhe pozat topless

Këngëtarja Adelina Ismaili pas një pauze të gjatë larg kamerave u rikthye fuqishëm në vendlindje për të marrë përsipër një tjetër detyrë nga ajo çfarë jemi mësuar t'a shohim, atë si aktore.

ShowBiz

02/04/2018 17:31

Adelina, ishte përkushtuar në rritjen e djalit dhe jetën që e ka krijuar jashtë vendit bashkë me burrin e saj Valin, shkruan lajmi.net

Ajo në intervistat e para të realizuara për mediat kosovare pas rikthimit ka treguar se i ka munguar shumë Kosova, sidomos vendlindja Prishtina.

Asaj i kanë munguar edhe fotosesionet në të cilat tregon bukurinë natyrale që posedon, e disa prej tyre i ka realizuar edhe topless.

Njëra prej tyre ka qenë shumë e pëlqyer nga fansat e saj të cilët e kanë mbuluar me komente pozitve në Instagram./Lajmi.net/