Rikthehet në kohë, Elita Rudi solli foton seksi në bikini – Lajmi.net
Rikthehet në kohë, Elita Rudi solli foton seksi në bikini
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:49, 12 January 2019
Elita Rudi është rikthyer në kohë.

Prezantuesja shqiptare, ka publikuar një fotografi në Instagram të pushimeve të saj në Maldive, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte atje bashkë me bashkëshortin e saj, Gjikon të cilët edhe u përfshinë në ‘skandalin’ me peshkaqen.

Megjithatë, Rudi në imazhin që solli shfaqet tejet në formë, linjat trupore të së cilës ju lënë ‘pa fjalë’.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko janë në pritje të fëmijës së parë, të cilët akoma nuk e kanë zbuluar gjininë e foshnjës. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Exactly one year ago in Maldive😱

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO