Rikthehet Argjentina Ramosaj, publikon këngën ‘Pse’ (Video)

Ka kohë që i ka munguar skenës muzikore me këngë të reja.

ShowBiz

02/03/2017 18:08

Mirëpo, pas një periudhe të gjatë, këngëtarja Argjentina Ramosaj është kthyer me projektin e ri ‘Pse’, shkruan lajmi.net

Kjo këngë është prodhim i Cricket me tekst të Yll Limanit dhe Elhaid Cufit.

‘Pse’ është finalizuar edhe me një klip interesant nga Entermedia./Lajmi.net/

YouTube player