Rike Roci tregon së është beqare: U mbyll ashtu siç filloi, me një telefonatë

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania”, Rike Roci ka folur për herë të parë për marrëdheniet e saj të dashurisë. Rike ishte e ftuar në një emision në Shqipëri dhe ka thënë që më një telefonat ka mbaruar njohja dhe që ajo nuk ishte e lidhur seriozisht, shkruan lajmi.net. “U mbyll ashtu siç filloi ,…

ShowBiz

18/04/2024 23:14

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania”, Rike Roci ka folur për herë të parë për marrëdheniet e saj të dashurisë.

Rike ishte e ftuar në një emision në Shqipëri dhe ka thënë që më një telefonat ka mbaruar njohja dhe që ajo nuk ishte e lidhur seriozisht, shkruan lajmi.net.

“U mbyll ashtu siç filloi , me një telefonatë, sapo dola nga shtëpia. Tani jam vetëm dhe ndihem mirë me këtë zgjedhje. Nuk ishim të lidhur seriozisht, ishte thjesht një njohje, një simpati”, është shprehur Rike Roci.

Rike gjithashtu ka zbuluar së ajo para së të hynte në BBVA, kishte xhiruar një film dhe së nuk e din saktë së kur do të transmetohet.

“Filmi quhet ‘Fall’ dhe është xhiruar këtu në Tiranë. Është përvoja ime e parë në kinematografi dhe shpresoj të pëlqehet nga publiku, megjithëse ende nuk di saktësisht datën e publikimit”, ka treguar Rike./Lajmi.net/

YouTube player