Rike Roçi rrëfen të vërtetën për jetën e saj (Foto)

E ftuar në emisionin Oktapod këtë herë ka qenë modelja Rike Roçi.

ShowBiz

03/12/2016 10:28

Ajo ka folur për jetën e saj në Itali duke theksuar se është mjaft modeste.

 “Kam një punë të thjesht në një sallon bukurie. Kur më kërkojnë dhe kur kam mundësi bëj modelen. Nuk kam pse mburrem”, ka theksuar Roçi për Turjan Hyskën.

Rike Roçi u bë e njohur për paraqitjen e saj si tifoze ku me pamjen seksi tërhoqi vëmendjen e të gjitha mediave botërore.

rike-1