Rihanna zbulon titullin dhe dizajnin e albumit të ri (Foto)

"Anti" do të titullohet albumi më i ri nga Rihanna.

ShowBiz

08/10/2015 11:15

Këngëtarja Rihanna ka punuar shumë muajve të fundit duke krijuar këngët e saj për albumin e fundit i cili siç ka deklaruar vetë ajo, do të titullohet “Anti”.

Rihanna, transmeton arbresh.info, u duk shumë bukur të mërkurën mbrëma në promovimin e albumit më të ri dhe dizajnit të tij në një ndenjë private të mbajtur në Galerinë MAMA në Los Anxhelos.

27 vjeçarja e cila nuk ka nxjerrë album të ri që nga viti 2012 kur doli me albumin Unapologetic bëri të ditur se albumi do të titullohet “Anti” ndërkohë që dizajnin e albumit e ka bërë Roy Nachum./arbresh.info.

2D2FE03F00000578-3264558-image-a-25_1444290434580

2D2FE32300000578-3264558-image-m-31_1444290530655

2D2FE1BF00000578-3264558-image-m-30_1444290519002

2D2FD30800000578-3264558-image-a-39_14442907414192D2FD3D100000578-3264558-image-a-48_1444290948403

2D2FE25900000578-3264558-image-a-27_1444290462513