Rihanna paralajmëron albumin e ri

23:16 | 20 Maj 2019

Pop ylli ka dhënë detaje rreth albumit të saj të ri.

Fansat e këngëtares 31 vjeçare kanë pritur disa vite për muzikë të re nga ajo dhe tani Rihanna dha disa detaje rreth albumit të saj të ardhshëm, shkruan lajmi.net

“Rihanna është duke punuar për albumin e saj të ri reggae”, konfirmoi këngëtarja në një intervistë për T Magazine.

31 vjeçarja nuk ka jepur ndonjë detaj se si do titullohet albumi, apo ndonjë datë se kur do të lansohet por konfirmoi se në album do të ketë bashkëpunime me Lady Gaga. /Lajmi.net/