Rihanna nuk i ndalon pozat në të brendshme, provokon me imazhin e fundit

22:16 | 13 Shkurt 2020

Rihanna ka pozuar sërish në të brendshme.

Këngëtarja e famshme, Rihanna, është një prej emrave shumë të dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve të cilët e përcjellin, e këngëtarja nuk i zhgënjen asnjëherë.

Rihanna në këtë rrjet social publikon shpesh foto ku shfaqet provokative e veshur veç në të brendshme brendin e të cilave e reklamon.

Edhe në imazhin e fundit duket tejet tërheqëse dhe ka marrë komente të ndryshme e as pëlqimet nuk kanë munguar./Lajmi.net/