Rihanna me shoqërinë në pushime në Barbados (Foto)

Rihanna po shfrytëzon ditët e nxehta për të pushuar me shoqërinë e ngushtë në vendlindje.

ShowBiz

03/08/2015 10:57

Rihanna shihet shumë shpesh në shoqërinë e shoqeve të ngushta dhe kohëve të fundit nuk ka kohë dhe as nevojë për shoqërinë e ndonjë mashkulli.

Ajo ka përfunduar punën për albumin më të ri dhe tani po relaksohet në vendlindjen e saj, Barbados, transmeton Lajmi.net.

27 vjeçarja ka shpërndarë një fotografi me shoqen e saj të ngushtë, Melissa Forde, të dielën derisa të dyjat shihen  me bikini që tregojnë trupin e shumë në formë të vajzave./Lajmi.net

rihanna rihanna1