Rihanna kopjon Rita Orën

Në fillimet e saj Rita Ora është cilësuar si Rihanna e bardhë duke qenë se janë të dyja pjesë e “Rock nation” dhe mediat e huaja shkruan se Rita gjen frymëzim tek stili i Rihannës. Ndërkohë që tani, po ndodh krejt e kundërta. Rihanna ka kopjuar modelin e flokëve të Rita Orës...

ShowBiz

30/01/2015 13:45

Flokët e kapura gërshet, Rita Ora i prezantoi gjatë audiconeve të fshehura të “The voice of UK”, ndërsa Rihanna ka zgjedhur që po me të njëjtin model flokesh të jetë pjesë e një kopertine.

Që të dyja janë ndër më të kërkuarat në tregun botëror përsa i përket muzikës dhe shoë-t që prezantojnë, duke bërë që mijëra fansa të ndjekin hap pas hapi look- un e tyre. lajmi.net