Rihanna e çmend Barbadosin

Rihanna është shfaqur e jashtëzakonshme me bikini të ‘nxehta’, duke bërë plazh në vendlindjen e saj, Barbados. 25 vjeçarja dukej për mrekulli me bikini ngjyrë ari, gjatë pushimeve që i kaloi në vendin ku u rrit. ‘RiRi’ e shijoi ujin e pastër dhe plazhin, përballë rrezeve të diellit, duke i përcjellë të gjitha këto me…

ShowBiz

30/12/2013 06:30

Rihanna është shfaqur e jashtëzakonshme me bikini të ‘nxehta’, duke bërë plazh në vendlindjen e saj, Barbados. 25 vjeçarja dukej për mrekulli me bikini ngjyrë ari, gjatë pushimeve që i kaloi në vendin ku u rrit.

‘RiRi’ e shijoi ujin e pastër dhe plazhin, përballë rrezeve të diellit, duke i përcjellë të gjitha këto me një gotë birrë. Pasi bëri plazh, këngëtarha me famë botërore u nis drejt New Yorkut, së bashku me shoqen e saj modele, Cara Delevingne.

Të dyja do ta kalojnë natën e Vitit të Ri në klubin e natës, që është në pronësi të reperit Jay Z, të quajtur 40/40 club, në New York. Sidoqoftë, juve ju mbetet t’i shijoni këto fotografi, të cilat e tregojnë Rihannan mjaft tërheqëse.