Rezultat fantastik për Kosovën në përballjen me Hungarinë – Lajmi.net
Rezultat fantastik për Kosovën në përballjen me Hungarinë
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 19:38, 26 November 2017
Kosova e ka fituar pjesën e parë të përballjes ndaj Hungarisë në udhëtim.

Me rezultat 35:36 në të mirë të Kosovës, ka përfunduar pjesa e parë e përballjes kualifikuese për Kampionatin Botëror ‘Kina 2019’.

Kjo është ndeshja e dytë e Kosovës pas humbjes së pësuar në ndeshjen e parë ndaj Lituanisë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO