Reus thyen heshtjen, zbulon emrin e klubit për sezonin e ri – Lajmi.net
Reus thyen heshtjen, zbulon emrin e klubit për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 10:57, 13 March 2018
Marco Reus ka bërë të ditur se është e natyrshme që do të nënshkruajë kontratë të re me klubin nga Bundesliga.

Marco Reus nuk planifikon të largohet nga Borussia Dortmund.

Sulmuesi gjerman ka bërë të ditur se është e natyrshme që do të nënshkruajë kontratë të re me klubin nga Bundesliga.

“Jam 28 vjeç dhe do të jetë me gjasë kontrata ime e fundit e madhe”, deklaroi Reus, përcjell “lajmi.net”.

“Kam bërë vlerësimet e mija dhe në fund dy gjëra kanë qenë të rëndësishme. Dua të dëshmoj se ndihem i lidhur me këtë klub, me të cilin dua ta arrij maksimumin”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO