Reperja e njohur shqiptare në disa skena të ‘nxehta’ në klip me të dashurin

23:58 | 26 Qershor 2019

Reperja e njohur shqiptare ka realizuar skena të ‘nxehta’ në klip.

Reperja e njohur shqiptare, Baby G, sot e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor në të cilin ka ardhur në bashkëpunim me të dashurin e saj, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet ‘Pretty Gangster’ dhe ka ardhur i realizuar me një videoklip i cili ngjason me film të metrazhit të shkurtër.

Në disa momente çifti shihet në skena intime dhe shumë të dashuruar./Lajmi.net/