Reperin e qëllojnë me kallash në kokë, poston pamjet i gjakosur (Foto/Video)

Një reper amerikan vendosi të ndajë me fansat e tij momentet pasi e kishin qëlluar me një AK-47.

ShowBiz

13/10/2015 16:18

Teriq Royal postoi fotot me fytyrën e gjakosur. Ai falenderoi Zotin që e shpëtoi, por tha se tashmë ndjehet tamam rapper.

“Unë dhe ushtarët e mi jemi këtu,” tha ai. Më vonë ai raportoi se në fakt një cifël e kishte kapur në kokë./mapo

raperi

YouTube player