Të Infektuar: 58.399

Të Shëruar: 51.081

Të Vdekur: 1.466

Reperi shqiptar pritet të bëhet baba për të dytën herë

20:46 | 23 Maj 2020

Vig Poppa ndan lajmin e gëzueshëm me fansat e tij.

Vig Poppa para pak minutave me anë të një postimi të bërë në Instagram ka njoftuar se shumë shpejt pritet të bëhet baba për të dytën herë, shkruan lajmi.net.

Reperi kishte publikuar një fotografi të bashkëshortes së saj e cila shihet me barkun e fryrë dhe shkroi “Së shpejti, baba 2.0”.

Vig pranoi shumë urime nga kolegët dhe të afërmit e tij për këtë lajm të këndshëm. /Lajmi.net/