Reperi Fajt flet për fenomenin Luiz, si dhe tregon se ka marrë ftesë vjet për tu futur në “Big Brother VIP Albania”

Reperi Fajt ishte i ftuar në “Mirage”, ai tha tregoi shumëçka në lidhje me jetën e tij profesionale por edhe atë private. Reperi poashtu ka treguar se vjet ka marrë ftesë nga “Big Brother Vip Albania” por që nuk ka pranuar për disa arsye, shkruan lajmi.net. E kur jemi tek “Big Brother” Fajt thotë disa…

ShowBiz

24/03/2023 19:24

Reperi Fajt ishte i ftuar në “Mirage”, ai tha tregoi shumëçka në lidhje me jetën e tij profesionale por edhe atë private.

Reperi poashtu ka treguar se vjet ka marrë ftesë nga “Big Brother Vip Albania” por që nuk ka pranuar për disa arsye, shkruan lajmi.net.

E kur jemi tek “Big Brother” Fajt thotë disa fjalë edhe për Luizin.

Për më shumë shikoni videon: