Reperi Drake e ka “kërcënuar” Obamën (Video)

“Tregoni Obamas se vargjet e mia janë antiplumb” ishte porosia e hip hop artistit Drake për presidentin amerikan, Barack Obama.

ShowBiz

01/02/2016 16:07

Gjatë një interviste për “Q&A”, presidenti Obama u pyet: në qoftë se Drake dhe Kendrick Lamar do të merrnin pjesë në një Rap garë kush mendoni se do të fitonte.

“Unë do ta zgjidhja Kendrickin” tha Obama.

Mesa duket kjo përzgjedhje nuk i ka pëlqyer reperit kanadez Drake i cili menjëherë ka lansuar disa vargje
dedikuar presidentit Obama.Indeksonline.