Reperët më të mirë shqiptarë, flasin qytetarët

Qyterarët kanë treguar se kush mendojnë se janë rep-artistët më të mirë shqiptarë.

ShowBiz

10/03/2019 11:51

Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët janë pyetur se kush janë rep-artistët më të mirë shqiptarë, shkruan lajmi.net.

Qytetarët kanë shprehur mendimet e tyre lidhur me këtë temë, përveç se kanë dhënë emrat e preferua kanë treguar edhe se cilat këngë të tyre i pëlqejnë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe kuptoni se cilat ishin përgjigjet e qytetarëve në rubrikën “VoxPop”. /Lajmi.net/

YouTube player