Renditja e golashënuesve më të mirë në Serie A – Lajmi.net
Renditja e golashënuesve më të mirë në Serie A
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 20:59, 16 April 2018
Ciro Immobile dhe Mauro Icardi vazhdojnë të kryesojnë renditjen e golashënuesve në Serie A.

Edhe pse nuk shënuan në fundjavë, Immobile dhe Icardi mbesin në krye të renditjes.

Immobile nuk gjeti golin në barazimin në derbin ndaj Romës, ndërsa Icardi po ashtu në përballjen në udhëtim te Atalanta.

Renditjen e golashënuesve më të mirë në Serie A e gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO