Renditja e golashënuesve më të mirë në Premierligë – Lajmi.net
Renditja e golashënuesve më të mirë në Premierligë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:35, 16 April 2018
Mohamed Salah është rrugës së mirë për t’u shpallur golashënuesi më i mirë në Premierligë.

Ylli i Liverpoolit me golin e shënuar në fundjavë ka arritur në numrin e 30 golave këtë sezon.

Ai lë pas tij Harry Kane, që numëron 25 gola, shkruan lajmi.net.

Vendi i tretë është rezervuar për Sergio Agueron, që ka shënuar 21 gola.

Lista e golashënuesve në Premierligë:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO