Remzie Osmani publikon foto me familjen, ja si duken – Lajmi.net
Remzie Osmani publikon foto me familjen, ja si duken
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:27, 12 January 2019
Remzie Osmani, është shumë e dashur për publikun.

Këngëtarja nga Mushtishti, ka publikuar një foto në llogarinë e saj personale, Instagram teksa shfaqet pranë familjes, shkruan lajmi.net.

Këto ditë të ftohta me borë, artistja është duke i shijuar në një vend turistik, të cilët duken mjaft të lumtur.

Osmani vazhdon të jetë e pëlqyer për muzikën e saj e cila lanson këngë të ndryshme për fansat e shumtë që ka. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO