Reina në Milan, ky do të jetë portieri i dytë në San Siro – Lajmi.net
Reina në Milan, ky do të jetë portieri i dytë në San Siro
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:38, 13 March 2018
Milan do të bëjë ndryshime në portë në sezonin e ri.

Pepe Reina do të jetë portier i ri i Milanit.

E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” shkruan se portieri spanjoll do të jetë portier i parë te skuadra nga San Siro.

Gianluigi Donnarumma pritet të largohet nga klubi pas përfundimit të këtij sezoni, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, portier i dytë te “Rossonerët” pritet të jetë Alessandro Plizzari, portier i Milanit por aktualisht i huazuar në Ternana. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO