Real Madrid shënon edhe golin e tretë – Lajmi.net
Real Madrid shënon edhe golin e tretë
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 17:00, 6 December 2018
Real Madrid ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Melilla.

Real Madrid po avancon 3:0 ndaj Melilla në Kupën e Mbretit.

Është Sanchez që ka shënuar në minutën e 39’, për 3:0./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO