Real Madrid publikon listën e lojtarëve të ftuar ndaj Ajaxit, ka një befasi të madhe – Lajmi.net
Real Madrid publikon listën e lojtarëve të ftuar ndaj Ajaxit, ka një befasi të madhe
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:13, 12 February 2019
Real Marid ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen e parë kundër Ajaxit në Ligën e Kampionëve.

Real Madrid do të jetë mysafir i Ajaxit në përballjen e parë të tyre në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Skuadra spanjolle ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshje ndaj holandezëve, përcjell lajmi.net.

Në mesin e 23 lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Ajaxit është edhe transferi i ri i Real Madridit, Brahim Diaz.

Më poshtë mund ta shikoni listën e plotë të lojtarëve të ftuar nga madrilenët. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO