Real Madrid po e transferon super yllin e gjigantit evropian – Lajmi.net
Real Madrid po e transferon super yllin e gjigantit evropian
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 15:13, 12 February 2019
Real Madrid është duke u përgatitur për një transferim të madh.

Real Madridi po bëhet gati që ta kompletojë një transferim të madh në afatin e verës.

Skuadra spanjolle po dëshiron ta transferojë Paulo Dybalan nga Juventusi, përcjell lajmi.net.

Sulmuesi argjentinas ka shprehur pakënaqësitë e tij me minutazhën e vogël te torinasit ndaj Real Madridi e do transferimin e tij.

Madrilenët janë në dijeni se për ta transferuar Dybalan, duhet të paguajnë mbi 100 milionë euro. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO