Real Madrid nuk e do transferimin e yllit të madh – Lajmi.net
Real Madrid nuk e do transferimin e yllit të madh
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 18:33, 14 April 2019
Real Madrid është duke menduar për transferimet që do t’i bëjë me të përfunduar ky sezon.

Real Madrid është duke u përgatitur të bëjë një mini revolucion në skuadër gjatë afatit kalimtar veror.

Skuadra spanjolle thuhej se po tenton ta transferojë Joao Felixin nga Benfica, por duket se gjërat nuk qëndrojnë ashtu, përcjell lajmi.net nga AS.

Real Madrid ka bërë të ditur se ata nuk janë të interesuar në transferimin  e talentit të skuadrës portugeze.

Madrilenët janë aktualisht të fokusuar në transferimin e Eden Hazard, Paul Pogbas dhe Mauro Icardit për afatin kalimtar të verës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO