Real Madrid merr lajmin më të mirë të sezonit

Mediat spanjolle raportojnë se trajneri Zinedine Zidane më në fund mund të llogaris në treshen e sulmit, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema dhe Gareth Bale.

Sport

08/11/2017 07:19

Real Madrid ka marrë lajmin më të mirë deri më tani gjatë këtij sezoni.

Mediat spanjolle raportojnë se trajneri Zinedine Zidane më në fund mund të llogaris në treshen e sulmit, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema dhe Gareth Bale.

Uellsiani është në rrugën e rikthimit nga lëndimi, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, Zidane do të ketë 10 ditë kohë të punojë me ta për ndeshjen derbi të qytetit kundër Atletico Madridit në La Liga. /Lajmi.net/