Real Madrid me transferim të papritur në verë – Lajmi.net
Real Madrid me transferim të papritur në verë
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 16:43, 15 April 2019
Real Madrid mund të has në probleme të mëdha gjatë afatit kalimtar të verës.

Real Madrid është duke tentuar ta transferojë Declan Rice nga West Hami.

Skuadra spanjolle ka filluar kontaktet e para me familjen e mesfushorit, gjersa ‘Çekanët’ mund të ankohen në FIFA dhe UEFA për shkak të negociatave të fshehta, përcjell aljmi.net.

Real Madrid e do transferimin e Declan Rice, ndërsa West Ham kërkon 50 milionë euro nga shitja e tij.

Por, skuadra londineze ka kërkuar që mos t’i bëhet presion lojtarit që ta kërkojë uljen e çmimit, pasi nuk do ta lejojnë një gjë të tillë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO