Real Madrid – Juventus, merret vendimi nëse do të luajë Ronaldo – Lajmi.net
Real Madrid – Juventus, merret vendimi nëse do të luajë Ronaldo
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:26, 12 July 2018
Juventus dhe Real Madrid takohen në turneun përgatitor në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen mes Juventusit dhe Real Madridit në turneun përgatitor në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Sulmuesi portugez do ta humb ballafaqimin mes ekipit të tij të ri dhe atij të shkuarit më 5 gusht në FedEx Field të Landover, në Washington, shkruajnë mediat spanjolle.

Ronaldo ka zyrtarizuar transferimin nga Real Madrid në Juventus, përcjell “lajmi.net”.

Por, ai do të pushojë më gjatë pas angazhimeve të mëdha të sezonit të shkuar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO