Real Madrid – Icardi, ky është lajmi i fundit nga Spanja – Lajmi.net
Real Madrid – Icardi, ky është lajmi i fundit nga Spanja
Autori: Lajmi.net La LigaSport 21:28, 15 April 2019
Mauro Icardi është shumë afër të bëhet lojtar i Real Madridit.

Mauro Icardi i ka bërë me dije Interit se dëshiron të largohet në drejtim të Real Madridit.

Pasi ia hoqën shiritin e kapitenit dhe ia morën penalltitë, sulmuesi argjentinas dëshiron të transferohet në verë te skuadra spanjolle, përcjell lajmi.net nga Don Balon.

Real Madrid do t’i paguajë 110 milionë euro për transferimin e Icardit nga Interi.

Argjentinasi do të nënshkruajë kontratë katër vjeçare, me një pagë rreth 18 milionësh në sezon. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO