Real Madrid i cakton çmimin James Rodriguez – Lajmi.net
Real Madrid i cakton çmimin James Rodriguez
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliPremier LeagueSport 22:50, 15 March 2019
Real Madrid ka caktuar çmimin për yllin e skuadrës, James Rodriguez.

Rodriguez, i cili aktualisht luan me skuadrën e Bayern Munich, ku është i huazuar, duket se nuk do të vazhdojë rrugëtimin në ‘Allianz Arena’.

Gjithashtu, një vend për lojtarin me gjasë nuk do të ketë as në ‘Santiago Bernabeu’, ku është rikthyer Zinedine Zidane.

Pas këtyre ngjarjeve, interesim të madh për lojtarin kanë shfaqur skuadrat nga Premierliga, Liverpool dhe Manchester United.

E këtyre skuadrave, Real Madrid u ka treguar se kërkon 70 milionë funte për të liruar lojtarin kolumbian, transmeton lajmi.net.

Rodriguez këtë edicion përfundon aventurën dy vjetore në Bayern, dhe duhet të përgatitet për sfidat e reja që mund ta qojnë në Premierligë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO