Real-Dortmund, goli i dytë (VIDEO)

Karim Benzema ka dyfishuar epërsinë e Real Madridit kundër Borussia Dortmundit.

Sport

07/12/2016 22:00

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.