Real Betis 1:1 Milan, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Real Betis 1:1 Milan, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:13, 8 November 2018
Betis dhe Milan kanë luajtur baras në ndeshjen e vlefshme për xhiron e katërt të fazës së grupeve në Ligën e Evropës.

Ishin vendasit që kaluan të parët në epërsi, herët në minutën e 12’ me anë të Giovani Lo Celso, shkruan lajmi.net.

Reagimi i mysafirëve erdhi në minutën e 62’ me një super gol nga Suso, i cili realizoi nga gjuajtja e lirë.

Barazimi nuk i shkoi aspak përshtati “rosonerëve” të cilët humbën pozitën e dytë.

Këto janë notat e lojtarëve për këtë ndeshje sipas “Sofascore”: /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO