Reagon Zaimina: Serbët duhet të frikësohen nga 11 çunat e Kombëtares (Foto)

Zaimina Vasjari ka thënë se nuk është prezenca e saj në Elbasan Arena që duhet t'i frikësojë serbët.

ShowBiz

07/10/2015 12:52

Mediat serbe shkruajnë se Zaimina Vasjari do të jetë një ‘kërcënim’ për serbët në ndeshjen e nesërme mes Shqipërisë dhe Serbisë, pasi këngëtarja seksi do të jetë e pranishme në stadiumin ‘Elbasan Arena’.

Por, këngëtarja ka reaguar me një shkrim shumë të bukur, ku thotë se serbët duhet të frikësohen nga 11 djemtë e kombëtares sonë në fushë./Lajmi.net

https://instagram.com/p/8gTEtwNusG/?taken-by=zaimina_vasjari