Reagimi i prindërve të Keith për lidhjen me Adrianën: Janë stepur

ShowBiz

20/01/2022 13:20

Deputetja dhe aktorja e njohur kosovare Adriana Matoshi ka folur rreth lidhjes së saj me Keith.

E ftuar në ‘Goca dhe Gra’, ajo ka rrëfyer se si e kanë parë prindërit e tij lidhjen me të, shkruan lajmi.net.

Ajo ka sqaruar se ata ishin stepur pasi kishin kuptuar se Adriana dhe Keith kanë një diferencë të madhe moshe.

Adriana tha se ata ishin stepur, pasi nuk e prisnin që djali i tyre të kishte një të dashur 20 vite më të vjetër dhe me një vajzë, por ai ndoqi ndjenjat e tij dhe jo çfarë thoshin të tjerët.

‘Keith ka mendime ashtu siç unë kam tani, ndoshta është edhe gjenerata e tij që mendon për jetën. Ai mamit dhe babit tim i thotë mami babi, ndërsa unë akoma nuk i kam takuar prindërit e tij. Ata janë stepur pak kur e kanë marrë vesh, por ai ka vepruar duke u bazuar në ndjenjat e tij. Edhe shoqëria e tij nuk kanë qenë dakord, ai nuk më ka thënë gjë, por unë e kam kuptuar vetë’, tha Adriana.

Ajo gjithashtu ka rrëfyer edhe për ballafaqimin me tumorin në tru./Lajmi.net/