Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Reagimi i parë i Pirlo si trajner i Juventusit

20:55 | 9 Gusht 2020

Andrea Pirlo dëshiroi të falënderonte klubin e Juventusit dhe të përshëndeste të gjithë tifozët bardhezi pas emërimit të tij si trajner i “Zonjës së Vjetër”.