Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

Reagimi i Orinda Hutës, pas akuza që mori për ndërhyrje estetike

8:30 | 9 Prill 2020

Orinda Hutën e kanë akuzuar për nërhyrje estetike.

Orinda Huta është një prej emrave të dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Ajo madje është shumë e afërt me ndjekësit e saj me të cilët edhe ndan video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi dikush prej ndjekësve e ka akuzuar për ndërhyrje estetike dhe nuk ka munguar as përgjigja e saj.

S’ta paska bërë mirë botox-in estetistia. Njërën vetull e paske më poshtë se tjetra”, i shkruan komentuesja. “Unë s’bëj botox. S’më ka ardhur ora akoma. Jam unë me gjithë imperfeksionet e mia. Gjithsesi, nuk jam kundra por do e shty sa më shumë”, është përgjigjur Orinda./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Ne rrugicen e qershive…

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on