Reagimi i Nushit kur pyetet të zgjedh mes S4MM dhe Readit

Reperi Nushi ka habitur me përgjigjen kur u pyet se kë zgjedh mes S4MM-it dhe Readit.

ShowBiz

10/03/2019 15:19

Nushi ishte i ftuar në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, ku kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shkruan lajmi.net.

Ai u pyet  edhe se kë zgjedh mes reperit nga Maqedonia, S4MM dhe atij nga labeli “On Records”, Readi, ku habiti me deklaratën.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe kuptoni se çfarë thotë Nushi për njërin nga këta dy reperë. /Lajmi.net/

YouTube player