Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Reagimi i Dafinës dhe DJ Geek kur i ‘dëgjojnë’ daullet në ballkon

15:31 | 7 Prill 2020

Dafina Zeqiri ka puiblikuar një video qesharake bashkë me partnerin e saj.

Një emër që gjatë këtyre ditëve të izolimit ua largon monotoninë e qëndrimit brenda, është edhe Dafina Zeqiri, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është shumë aktive me postime në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen shakatë, për t’i argëtuar ndjekësit.

Së fundi, ajo publikoi një video, në të cilën shfaqet pranë të dashurit të saj, DJ Geek, me të cilin po vallëzonte nën ritmet e daulleve.

“Kur i nin tupanat jasht ballkonit…”, shkruan ajo sipër videos, në të cilën nuk munguan komentet e ndjekësve.

Për ndryshe, “Një herë në jetë” titullohet kënga e fundit e Dafina Zeqirit, të cilën e solli në bashkëpunim me Cricket. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Kur i nin tupanat jasht ballkonit…

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on