Reagimet e banorëve kur Romeo futet në shtëpi në vend të Donaldit

22:57 | 7 Dhjetor 2021

Romeo dhe Donaldi janë duke luajtur një lojë brenda shtëpisë.

Të dy kanë ndërruar rrobat dhe rolet e tyre, shkruan lajmi.net.

Menjëherë pas hyrjes së Romeot ishte Einxhel ajo e cila dyshoi që ai nuk ishte Donaldi.

Banorët u shokuan ndërsa ishte Beatrixi ajo e cila u cua nga vendi./Lajmi.net/