Rashel Kolaneci sapo ua dha një arsye të fortë për ta urryer – Lajmi.net
Rashel Kolaneci sapo ua dha një arsye të fortë për ta urryer
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:30, 9 November 2018
Rashel Kolaneci, është njëra prej femrave shqiptare që po përflitet më së shumti në mediat rozë.

Që nga pjesëmarrja e saj në “Dance with me Albania”, ajo mori vëmendjen maksimale të të gjithëve, shkruan lajmi.net

Së fundmi, në Instagram postoi një fotografi dhe la këtë mbishkrim “Duke dhënë arsye për të më urryer”.

Se kujt ia thotë këtë, Kolaneci nuk e ka zbuluar.

Megjithatë, fiziku i saj është në top-formë dhe gëzon linja trupore bombastike.

Ajo për publikun u bë më e njohur si velina te emisioni “Xing me Ermalin”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO