Ramos shumë pranë Unitedit

Sipas lajmeve të fundit që arrijnë nga mediat angleze, mësojmë se mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos është shumë pranë transferimit te skuadra e Manchester United.

Sport

21/06/2015 16:13

Lajmet e fundit që kanë arritur nga mediat angleze kanë qenë mjaft të këqija për tifozën dhe skuadrën e Real Madridit.

Mediat angleze thonë se mbrojtësi i Realit, Sergio Ramos është shumë pranë të transferimit të tij te skuadra e Manchester United.

Spanjolli është duke dëshiruar largimin nga Reali tashmë e një kohë të gjatë, pasi nuk është i kënaqur me rrogën që merr tek skuadra madrilene, dhe kështu ka dalur në kërkim të një skuadre të re, që duket se është Manchester United.