Ramos: Ronaldo është i domosdoshëm

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë se bashkëlojtari i tij, Cristiano Ronaldo është i domosdoshëm te skuadra e Los Blancos.

Sport

02/05/2015 23:48

Ramos ka pasur vetëm fjalë të mira për Ronaldon, duke thënë se ai është i domosdoshëm.

“Cristiano është një lojtaqr optimist i cili jeton për të shënuar gola”, tha Ramos për reporterët.

“Ai është i domosdoshëm dhe shpresoj se mund të vazhdoj në këtë formë duke shënuar sa më shumë gola”, përfundoi spanjolli.