Ramos ka disa fjalë emocionuese pas largimit të Ronaldos – Lajmi.net
Ramos ka disa fjalë emocionuese pas largimit të Ronaldos
Autori: Lajmi.net La LigaSport 17:49, 10 July 2018
Mbrojtësi i Real Madrid, Sergio Ramos ka shkruar në facebook disa fjalë emocionuese pas zyrtarizimit të Ronaldos si lojtar i Juventusit.

Ramos ka thënë se Cristiano tashmë ka një vend special te Real Madridi, transmeton lajmi.net.

“Cristiano, golat tuaja, numrat tuaj, dhe çdo gjë që kemi fituar flasin në vete. Ju keni fituar një vend të veçantë në historinë e Real Madrid. Si një madrilenë do të kujtojë gjithmonë. Ishte kënaqësi të luaj përkrahë teje.  Përqafime dhe fat të mbarë”, shkruan Ramos në facebook. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO