Rama: Jam tifoz i këtij ekipi të futbollit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka treguar ekipin e tij të preferuar.

Sport

08/02/2016 14:06

Kryeministri, Edi Rama, është tifoz i ekipit italian, Juventus.

Ndërsa, në nivel kombëtaresh, dy të preferuarat e tij janë Shqipëria dhe Italia, përcjell Lajmi.net.

“Mua më mbërthejnë pas ekranit, Kombëtarja shqiptare pa diskutim, Kombëtarja e Italisë dhe Juventus. Asgjë tjetër nuk më mbërthen dot para ekranit në pikën që ta shoh patjetër”.